Forum gildii DT

[DT] DesTroyers PRESTIGE wita


#1 2008-07-28 07:07:37

RaraAstro

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 48
Punktów :   

SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

witam Was członkowie, dawno nie poruszałem tematów związanych z administracją naszego wspólnego dzieła - brak czasu, brak czasu, gdy już był to brak sił na wysiłek intelektualny i poklikanie. chciałbym powiedzieć Wam że naprawdę tworzymy bardzo udany zespół i wspólne granie sprawia mi dużo frajdy:) OK, dość słodzenia! chyba wszyscy zdają sobie sprawę jaką dziwną strukturą administracyją władamy:) nasz założyciel opóścił nasze szeregi, oddał swoje życie innym zajęciom:) niemniej w chwili odejści (na trochę przed) ja i Isaura zostaliśmy wyznaczeni przez Neutrona jako administratorzy DT. sytuacja jednak zmieniła się dość radykalnie gdy nasz kochany ;P Neutron opóścił ten fragment wirtualnej przestrzeni, pozostawił swoje dzieło, z dużym potencjałem i 'kopnął' w bardzo dobrym kierunku. Na początku myślałem (za kadencji Neutrona), że moja funkcja 'admina' ograniczy się do wysyłania massów do członków i doradzania. niemniej to już przeszłość. Przeszłością także staje się moje 'nie wtrącanie się' w kwestie DT. Jakiś czas temu mocą nadanych mi przywilejów poszerzyłem zarząd DT o bardzo utalentowanego i zdolnego (Mrocznego Generała) Pugiss. Uważam, że to była słuszna decyzja:)
Dobra taraz kilka spraw:
WOJNY GILDII
1) biorę na siebie wypowiedzenie kolejnych wojen (najbliższych)
1a) najpóźniej na 24h przed zakończeniem trwających dostaniecie na forum i w grze moje propozycje
1b) jak ktoś bardzo chce abyśmy kogoś innego zaatakowali - proszę pisać
1c) nie może być więcej sytuacji, byśmy atakowali kogo popadnie!
1d) nie zgadzam się też byśmy wypowiadali wojny gildią tak słabym - by w momencie rozpoczęcia wynik wojny był przesądzony
1e) uważam, iż ważniejsze jest to, kogo pokonamy, niż ile razy obijemy najsłabszych - nie jesteśmy amatorami by takowych gnębić co 2 tyg. - chyba że to amatorzy - farmy
OPIS GILDII
2a) nie podoba mi się umieszczenie pentagramu jako symbolu reklamującego naszą paczkę
doceniam wysiłek Isaura i poświęcenie Jego czasu na stworzenie ów dzieła, jednak dla mnie ten symbol ABSOLUTNIE nie pasuje ani do tej gry, ani do opisu DT!
2b) proszę na forum jego twórce - Isaura (PoP8290ҳ)o usunięcie tego fragmenu opisu gildii - CHCĘ BYĆ DOBRZE ZROZUMIANY W TEJ KWESTII zarządzam GŁOSOWANIE za TAK bądź NIE ( pozycji 2b): jeżeli poprą mnie jeszcze 3osoby z DT "demokratycznie" ten element pozostanie przy opisie postaci, twórcy ów dzieła - i tylko tam.. proszę zatem KAŻDEGO członka DT o poparcie propozycji zmiany lub sprzeciw podniesionej powyżej sugestii!
dodam, że nie chcę własnoręcznie tego zmienić, gdyż uważam, że w sprawie odmiennych gustów, zapatrywań, powinna zdecydować większość - czyli minimum 4 członków DT musi wypowiedzić się na plus lub minus zmiany, by ją wprowadzić
ZAANGAŻOWANIE
chciałbym aby każdy - jeżeli tylko chce - wnosił własny wkład w rozbudowe, ulepszanie itp. DT
ograniczeniem niech będzie: regulamin gry, wyobraźnia, chęci i wyczucie nie tworzenia rzeczy, które mogą ranić uczucia i przekonania innych,
SYMBOLE DT
3a)nie wiem dlaczego orginalna (pierwotna) flaga gildii została zmieniona? chciałbym byśmy powrócili do początków, korzeni DT, i przywrócili godło i flagę na taką, jaką wymyślił Neutron - dla nie wtajemniczonych, RaraAstro - czyli ja - noszę 1wsze, nie zmienione insygnia,
3b)jeżeli ktoś posiada 'premium' (ktoś nie posiada?) proszę o dostosowanie tła, ramy i herbu swojego rycerza do oficjalnych symboli DT
3c)proszę o wypowiedzenie się każdego także w tej kwestii

CHCIAŁBYM ABY KAŻDY DODAŁ SWOJĄ OPINIĘ DO POWYŻSZYCH PUNKTÓW, (dla porządku są ponumerowane, proszę zatem dodać do którego punktu odnosi się Wasza wypowiedź  - pozwoli to (być może:) ) uniknąć bałaganu) bardzo liczę także na wypowiedź założyciela DT, 'duchowego' przywódcy Neutrona w powyższych kwestiach

pozdrawiam wszystkich i życzę samych zwycięstw na początek całkiem nowego, najnowszego tygodnia!

Offline

 

#2 2008-07-28 07:36:23

PoP8290

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 109
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

Wojny
1a)To dobrze, bo ostatnio nie miałem czasu na wypowiedzenie, mimo iż napisałem do Puge ten nie odpisał i nas zaatakowali
1c)Zaatakowałem kogo popadnie, by jak najszybciej wypowiedzieć wojny, zanim inni nas dopadną. Normalnie wypowiedział bym komuś mocniejszemu, ale nie miałem czasu nikogo szukać
Opis
1a)Usunąłem już pentagram. To może jakiś inny symbol:). Heartagram,heksagram .
2a)Wczoraj skończyło mi się premium . W najbliższym czasie pewnie wykupie z powrotem, bo wygodniej się gra.

To chyba wszystko.


Teraz dobrze by było gdyby ktoś konkretny zajął się konkretnymi gildiami. Dzięki temu Maskownik i Limewax, będą naparzać Federację a my zajmiemy się innymi

Offline

 

#3 2008-07-28 07:49:11

RaraAstro

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

dzięki za współprace i odpowiedź Isaura

Offline

 

#4 2008-07-28 08:10:11

maskownik

Destroyer

Skąd: falkirk
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 44
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

pentagram mnie nie interesuje ale mozna zmienic jak chcecie ja tla swojego i godla nie zmieniam

Offline

 

#5 2008-07-28 08:28:45

PoP8290

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 109
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

RaraAstro napisał:

dzięki za współprace i odpowiedź Isaura

Moim kontem na s2 napisałem już do Neutrona by się pokazał. Trzeba teraz na niego poczekać

Offline

 

#6 2008-07-28 13:49:13

Neutron

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 1530

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

RaraAstro, po pierwsze dając Tobie admina nie kierowałem się żebyś był adminem drugiej kategorii czy coś w tym stylu, zależało mi żeby każdy wniosł troszkę świeżości i podejmował samodzielnie, czasami poprzez naradę decyzje które poprawią w mniejszym lub większym stopniu wygląd gildii i zapewnią dobrą zabawę pomiędzy członkami, no a teraz wypowiem się w sprawie tego tematu chociaż właściwie mnie on nie dotyczy i nie chciałbym żeby moje 'poglądy'przesądzały sprawę czy podjęcie decyzji, odnośnie sprawy wojen przyznaję się bez bicia że PIERWSZE KILKA wojen chciałem łatwiejszych dla nabicia bilansu, ale teraz sytuacja się zmieniła i ustabilizowała a więc czas na sprawdzenie się, ale nadal jestem zwolennikiem 5 wojen/tyg, odnośnie pentagramu, miałem przyjemność go podziwiać i naprawdę PoP zrobiłeś go znakomicie mimo początków zabawy z grafą ale przyznaję że taki symbol w opisie gildii, mimo całej swojej okazałości może odstraszać graczy błędnie go interpretujących, myślę że można wstawić coś 'łagodniejszego'

Offline

 

#7 2008-07-28 14:01:51

Neutron

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 1530

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

A co myślicie o nowym updacie? Wszystko jest ok.... Szkoda tylko że wyszukiwarki nie poprawili, znów trzeba będzie pół roku czekać... No i zabrali mi 40 dmg od krytyka   ps RaraAstro napisałem Ci pm EDIT: acha pozostało mi jeszcze przywitanie gracza Limewax: witaj w szeregach jak widzisz chyba nie dojdzie do naszego rewanżu, chociaż może kiedyś w przyszłości kto wie....  Do tego czasu popracuj nad postacią żebyś miał jakieś szanse jak kiedyś zapragnę powrotu na s2wp oczywiście żartuję, a osobiście uważam Cię za mocnego i ambitnego (złoto+ !) gracza, jeszcze raz witam.

Offline

 

#8 2008-07-28 15:15:12

RaraAstro

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

rzeczą oczywistą jest, iż lepiej atakować niż się bronić wyszukam jakieś ładne fermy, niemniej wymagające rozważnych ataków... przynajmniej tak zakładam ;P
a napisałem że admina początkowo zamierzałem wykorzystywać okazyjnie, gdyż tak wtedy uważałem... niemniej w słusznej sprawie, powtarzając innymi słowami swoją myśl, zamierzam więcej uwagi, czasu i (w granicach skromnych możliwości)wiedzy poświęcić dla naszej gildii DT
a update jest udany, co tutaj dużo pisać... w moim odczuciu nadal jednak zbyt mało gra daje możliwości kooperacji w ramach przynależności do gildii...

Offline

 

#9 2008-07-28 19:40:06

Limewax

Moderator

Skąd: Champigny sur Marne/Lodz
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

chociaz jestem tylko pionkiem w tej gildii gdyz w tykodniu nie mam czasu max 3/5 godzin na gre to i tak sie wypowiem jak sobie zyczycie
Opis to fakt jest agresywny ale ja bym go zostawil i poczekal na jakis nowy jak ktos zrobi do dego czasu niech zostanie(dobra robota PoP).
Jezeli chodzi o wojny to wielkie gowno brak organizacji. takie zeczy kto kiedy wywoluje wojny to sie ustala 2/3 dni wczesniej by mozna bylo sobie czas zorganizowac bo przeciez jestesmy tylko ludzmi i mamy realne zycie.
Dziekuje za mile powitanie Neutron szkoda ze nie dojdzie do rewanzu Pozdro


http://lopez.sez.pl/kf/face_Limewax.gif

Offline

 

#10 2008-07-28 20:13:00

Neutron

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 1530

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

Nie ma to nic wspólnego z tematem, ale dziwi mnie że tyle dobrych graczy z czołówki jest bez gildii, większość widząc po nickach uciekła z ZT, a jakoś nikt nie wpadł na pomysł żeby ich grzecznie zaprosić, taki kafciel czy zielu to są bardzo dobrzy gracze i szkoda by było żeby zasilili szeregi gryfa np, a widząc po dmg w wojnach przydałby się mocny np berek w gildii, decyzja należy do was ale przemyślcie to

Offline

 

#11 2008-07-28 20:25:15

Puge

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 49
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

Tak btw to opis to ja zrobiłem..;d

Offline

 

#12 2008-07-28 20:45:26

Limewax

Moderator

Skąd: Champigny sur Marne/Lodz
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

ja jestem za szukaniem jakichś nowych dobrych graczy ale to adminów robota.
moge tylko wam podeslac jakis kandydatow jak znajde


http://lopez.sez.pl/kf/face_Limewax.gif

Offline

 

#13 2008-07-28 20:48:13

PoP8290

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 109
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

Neutron napisał:

Nie ma to nic wspólnego z tematem, ale dziwi mnie że tyle dobrych graczy z czołówki jest bez gildii, większość widząc po nickach uciekła z ZT, a jakoś nikt nie wpadł na pomysł żeby ich grzecznie zaprosić, taki kafciel czy zielu to są bardzo dobrzy gracze i szkoda by było żeby zasilili szeregi gryfa np, a widząc po dmg w wojnach przydałby się mocny np berek w gildii, decyzja należy do was ale przemyślcie to

Ostatnio przeglądałem naruszenia regulaminu. Pewien ktoś Napisał kuriera niczym list z akapitami, i tymi pierdołami. Na końcu napisał że gdyby uraził  odpbiorce w jakiś sposób to bardzo przeprasza a odiorca co??? Złgasza na forum. To jest po prostu hamskie. Rozumiem byle jakie zaproszenia, ale widać , ze tamten gość się starał a wyszło tak ,że prawie dostał bana.
@Limewax-Pisałem do Puge dość duż ogodzin przed zakończeniem wojen. Przeczytał, ale mógł chociaż odpisać, ze nie będzie mógł to bym sobie inaczej czas zorganizował i wypwoeidział te 5 wojen na spokojnie

Offline

 

#14 2008-07-28 23:21:07

RaraAstro

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 48
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

odpowiadam w kwestii wypowiadana wojen Limewax'owi  -> nie brałem do tej pory udziału w wypowiadaniu i kogo trzeba poinformowałem o tym a wszystko z prostej przyczyny - 0 13ej w dni powszednie jestem w pracy... kolejną 5ke wojen - które przypadają w weekend - wypowiem osobiście i biorę odpowiedzialność jak cokolwiek nie pójdzie gładko w tej kwestii. a ostatnie wypowiedzenie - fakt - przypadło w sobotę - jednak w owym czasie byłem hen daleko na weselu
  jeszcze dodam że poszukiwanie dobrych graczy niech - w miarę indywidualnych możliwości - stanie się udziałem wszystkich członków DT. Gdyż że ja czy ktoś inny administruje DT, nie oznacza, że w słusznej sprawie ma liczyć tylko na siebie... chciałbym aby każdy sprawdzony członek DT, w przyszłości miał admina. Podział na równych i równiejszych jest bezcelowy, kiedy gildię tworzą tak utalentowani Rycerze jakich mam przyjemność tutaj poznawać!

Offline

 

#15 2008-07-29 18:22:53

maskownik

Destroyer

Skąd: falkirk
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 44
Punktów :   

Re: SPRAWY DT: ważne słowa do Was członkowie piszę

niewiem jak wy ale tu cos niegra wczoraj na rankingu byly tylko 21 lvle a dzis jest jeden 22 i drugi 23 cos nie tak moze to przez to wczoraj jakies hakery  ta gildia [PIWO]

Ostatnio edytowany przez maskownik (2008-07-29 18:33:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aztec-ogame.pun.pl www.gimnazjum13.pun.pl www.ptstruckers.pun.pl www.panorama.pun.pl www.pivotr.pun.pl