Forum gildii DT

[DT] DesTroyers PRESTIGE wita

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Ogólne
  •  » POTRZEBNY OCHOTNIK DO ROBIENIA ZESTAWIEŃ STATYSTYK

#1 2008-08-04 17:41:36

RaraAstro

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 48
Punktów :   

POTRZEBNY OCHOTNIK DO ROBIENIA ZESTAWIEŃ STATYSTYK

sprawa wygląda tak:
- potrzebuję chętnej osoby coby robiła w wordzie albo exelu statystyki członków DT
- powiedzmy raz na tydzień lub dwa
- dzięki nim mogłaby obliczyć ile kto walk stoczył ile wygrał ile złota oddał
- to bardzo proste - od najnowszych odejmuje się stare i wychodzi dajmy na to aktywność tygodniowa
- wtedy już tylko obliczamy ile dana osoba oddała złota na jedną porażkę w danym tygodniu (głównie o ten punkt mi chodzi)
- wyniki podawała by na forum
- byłoby to mobilizujące dla osób które zaniżają średnią DT, a najlepsi swoim przykładem dawaliby wzór do naśladowania
- bardzo mnie niepokoi ilość oddawanego złota w nowych wojnach przez DT
- ktoś nam zaniża statysyki i to jest sposób "czarno na białym" aby się tego dowiedzieć
mówię z góry że nie jestem w stanie ze względu na brak czasu tego doglądać, niemniej służę radą temu, kto się tego podejmie
ku chwale DT!!!
czekam na odew i ochotników
jak znajdą się 2wie osoby chętne i podzielą się pracą to nie zajmie więcej niż 10min tygodniowo,
NAPRAWDĘ TO CO POWYŻEJ SIĘ SPRAWDA, mając gildię na wps1 i zastępce co takowe zestawienia prowadzi z 50stoczonych wojen tylko raz moi ludzie przegrali w punkcie oddawania złota... a są ogólnie o kilka klas gorsi niż członkowie DT
chętnych zapraszam do odwiedzin gildii Kwk na wps1 - to moje, trochę nie do końca wymażone, lecz nie najgorsze tworzywo:P
http://rycerze.wp.pl/index.php?ac=showc … lanid=3060

Offline

 

#2 2008-08-04 20:49:30

Limewax

Moderator

Skąd: Champigny sur Marne/Lodz
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OCHOTNIK DO ROBIENIA ZESTAWIEŃ STATYSTYK

no ja moge zobaczyc czy uda mi sie pojac ten program nie wiem czy wyrobie z czasem ale sie postaram zreszta jak zawsze


http://lopez.sez.pl/kf/face_Limewax.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólne
  •  » POTRZEBNY OCHOTNIK DO ROBIENIA ZESTAWIEŃ STATYSTYK

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.depefs2.pun.pl www.sofd63.pun.pl www.nowezycie.pun.pl www.desinemt2.pun.pl www.im2010.pun.pl