Forum gildii DT

[DT] DesTroyers PRESTIGE wita

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-02 08:34:14

Limewax

Moderator

Skąd: Champigny sur Marne/Lodz
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 32
Punktów :   

Wieksza pierdolencja ;)

Nie ma na naszym forum Spamerii wiec pozwoliłem sobie tu coś wam przedstawić
Zapytać sie muszę bo mnie ciekawość zżera czy Wy tez tak piszecie ludziom bo mi by sie nie chciało bo jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty niż bezsensowne PM Człowiek uważa za w miarę inteligentom osobę patrząc na forum na jego posty tematy a tu nagle taki psikus jednak wiek robi swoje nie uwłaczając nikomu (PoP jest wysadkowym młodzieńcem).

Od:      Morgoth
Wysłano:     2 sie 2008, o 00:13
Do:     hofmann

Tak se czytałem temat i kliknolem na twoja postac na s4 i musze ci powiedziec ze dawno sie tak nie uśmiałem XD

Co do "projektów" to nie musisz pisać ze wykonał je dobrotek bo on NIGDY nie zmienia czcionki :roll: (możesz mu pokazać tą wiadomość)
Teraz dróga rzecz ...treść projektów <lol2> "Nie pytaj czemu cie atakuje bo to mnie denerwóje .
Odpowiedz jest prosta
-Jestes moja farma "- OMG

Nie dość ze masz niecałe 2k walk (wielki woj) to twoja srednia wynosi ~43 HAHAHA
Wielki farmer , aż strach sie bać

Cały opis jest "groźny" a masz tak słabe konto ze żal .

Ps . "Minami widzi kim jestes" Do czego to ? :wink:

starałem sie jak moglem by dąć mu do zastanowienie ze jednak ja jestem świadom jaka mam postać i ze nie da sie zrobić z gówna lizaka nie posiadając cukru ale ja wiem co robie od 3 tygodni minami nie miała ataku na siebie i nie straciła ani centa mając raz przez 2 dni 8000 złota bo neta nie miałem

moja odpowiedz nie wiem czy to mu dało do myślenia bo jednak inteligencjom nie grzeszy
1.
Witaj ja tez bym sie uśmiał tyle ze to postać mojej kobiety i trzymam ja z sentymentu. To ona robiła opisy jak zaczynała grac to była napalona teraz tylko kieruje gildia i coś tam nieraz sobie trafie. Ja posiadam postać na s2wp oraz na s1FR, a co do pisaniach na tematy postaci to raczej masz bardzo dużo pracy bo tez zaglądam z ciekawości do innych graczy i naprawdę nieraz jest ubaw tak jak z moja Minami. Mam nadzieja ze sie ubawiłeś przy oglądaniu jej profilu i ze choć w małym stopniu poprawiło ci to humor.
Najszczersze pozdrowienia i powodzenia w grze. Limewax
2.
Jeszcze jedno to ze tam jest przekierowanie do Dobrotka to było to uzgodnione z nim by mógł zarobić na mieczyk to jak sie projekt podoba komuś to może sobie zamówić u niego nie pisząc do mnie a kto ci to zrobił ja tez takie chce itd. miłego dnie

I co wy na to to normalne ze tak ludzie pisza bo ja dostaje na jej temat takie co najmniej 3 miesiącu ?


http://lopez.sez.pl/kf/face_Limewax.gif

Offline

 

#2 2008-08-02 21:51:31

Neutron

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 1530

Re: Wieksza pierdolencja ;)

No postać może nie jest dobra ale też nie słabizna, a co do dobrotka to mam o nim swoje zdanie którego nie zmienię.

Offline

 

#3 2008-08-02 22:15:06

Puge

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 49
Punktów :   

Re: Wieksza pierdolencja ;)

Morgaroth jest lekko poje...Kiedys tez oddałem postac do tematu 'ocen moje konto' to tez miał pretensje ze mały lvl,mało złota,a jak mu napisałem ze to nowy server etc to on 'no i co?' Sa ludzie i parapety;p

Offline

 

#4 2008-08-03 07:50:23

Limewax

Moderator

Skąd: Champigny sur Marne/Lodz
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Wieksza pierdolencja ;)

no to czyli tak jak myslalem dzieciak z dobrymi skilami dziekuje za odpowiedz mozna zamknac


http://lopez.sez.pl/kf/face_Limewax.gif

Offline

 

#5 2008-08-04 21:14:56

PoP8290

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 109
Punktów :   

Re: Wieksza pierdolencja ;)

Morogth ma dość dobre konto na s2. Sprawia wrażenie dobrego gracza a jednak zdziwiłem się czytając co do Ciebie napisał. Przy ocenianiu nie bierze pod uwagę najważniejszego czynnika. Jak ktoś traktuje konto. Np. na s2 ja mam konto zabawkę. gram z nudów choć na s2 to i tak są nudy. Zbytnio się nim nie przejmuję i w nosie mam co ktoś o nim myśli. Jeśli ktoś gra dla rozrywki nie będzie kupował premium i kamyków jak no napaleńcy lub gracze tacy jak stojak do cd. Zrobi super konto a potem bez skropułów je kasuje

Limewax napisał:

wiek robi swoje nie uwłaczając nikomu (PoP jest wysadkowym młodzieńcem).

6 warnów za spam itp trochę mnie nauczyło

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kraby.pun.pl www.logistykajakosc.pun.pl www.managerekstraklasa.pun.pl www.zaginionyturysta.pun.pl www.wawelberg.pun.pl